Buskie MCK rekrutuje do OSIW Pińczów w Stopnicy i Pacanowie

              Doradca zawodowy i pośrednik pracy buskiego Młodzieżowego Centrum Kariery  23 sierpnia zorganizowały kolejną już akcję promocyjno – rekrutacyjną, której priorytetem był nabór do Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Pińczowie na rok szkolny 2022/2023.

             Odwiedziłyśmy miejscowości: Bronina, Pęczelice, Żerniki Górne, Smogorzów, Podlasek, Stopnica, Falęcin Stary, Falęcin Nowy, Kąty Nowe, Kąty Stare, Klępie Górne, Klępie Dolne, Kwasów, Sroczków, Mietel, Szczeglin, Zołcza- Ugory, Karsy Duże, Karsy Dolne, Zborówek, Mariampol, Wójcza, Wójeczka, Biechów, Chrzanów, Topola, Skrobaczów, Strzałków, Konary, Szczaworyż,  Zborów, Skotniki Małe, Wolica, Pacanów Plakaty i ulotki OSiW Pińczów zawisły na tablicach ogłoszeniowych, przystankach i innych strategicznych miejscach w każdej z tych miejscowości.

             Ponadto spotkałyśmy się z mieszkańcami i przedstawicielami podmiotów samorządowych Stopnicy i Pacanowa w celu nawiązania współpracy w rekrutacji do Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Pińczowie. Dzięki temu plakaty i ulotki OSIW Pińczów będą udostępniane przez Urząd Miasta i Gminy w Pacanowie, Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pacanowie, Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, Urząd Miasta i Gminy w Stopnicy oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stopnicy.

             Serdecznie dziękujemy za umożliwienie nam dotarcia za pośrednictwem Państwa Instytucji, z informacją o kształceniu i wychowaniu w OHP, do mieszkańców Stopnicy, Pacanowa i ościennych miejscowości.

Autorka tekstu i zdjęć: Elżbieta Ścióg,

Opis fotografii:

  • 1 – 31 Rekrutacja do OSiW Pińczów w Gminach Stopnica i Pacanów