
Ledwo zakończyły się egzaminy czeladnicze uczestników skarżyskiego Hufca Pracy, a tegoroczni absolwenci zapragnęli podzielić się swoimi wrażeniami z opiekunem Klubu Absolwenta wychowawcą Ireneuszem Kasprzykiem.
14 września br. siedemnastoosobowa grupa młodzieży zebrała się w siedzibie Hufca, by przy słodkim poczęstunku powspominać czasy szkoły, opowiedzieć o emocjach związanych z egzaminem, podzielić się z wychowawcą radością z otrzymanych ocen oraz snuć plany na przyszłość. Ireneusz Kasprzyk pogratulował uczestnikom bardzo dobrych wyników na egzaminie zawodowym i zapewnił, że zawsze będą w Hufcu mile widzianymi gośćmi.
W miłej atmosferze czas upływał szybko, a młodzież wychodząc w dobrych nastrojach ze spotkania zapowiedziała kolejne wizyty.
![]() |
Fot. 1. Absolwenci 13-1 Hufca Pracy z opiekunem
Autor tekstu: Ireneusz Kasprzyk
Autor zdjęć: Justyna Warwas