Skład Rady Programowej

  1. Andrzej Pruś – Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Przewodniczący Rady Programowej
  2. Monika Biskup – Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach
  3. Lucyna Brelska – Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP – Sekretarz Rady Programowej
  4. Krzysztof Banasik – Zastępca Dyrektora Caritas Diecezji Kieleckiej
  5. Małgorzata Banasik-Rusak – Dyrektor Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach
  6. Adam Derza – p.o. Okręgowy Inspektor Pracy w Kielcach
  7. Paweł Faryna – Starosta Jędrzejowski
  8. Mirosław Gębski – Starosta Kielecki
  9. Ireneusz Janik – Prezes Stowarzyszenia Forum Pracodawców w Kielcach
  10. Bożena Kępkowska – Zastępca Kuratora Okręgowego w Kielcach
  11. Marian Kubik – Radny Miasta Kielce
  12. Dominik Kraska – Dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kielcach
  13. Krzysztof Lipiec – Poseł na Sejm RP
  14. Mariusz Majewski – Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach
  15. Kazimierz Mądzik – Świętokrzyski Kurator Oświaty
  16. Andrzej Michalski – Dyrektor Oddziału Świętokrzyskiego PFRON
  17. Marianna Noworycka – Gniatkowska – Radna Miasta Kielce
  18. Krzysztof Orkisz – Prezes Zarządu Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach
  19. Marcin Perz – Prezes SEE Starachowice
  20. Marcin Piszczek – Burmistrz Jędrzejowa
  21. Grzegorz Piwko – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach
  22. Przemysław Predygier – Dyrektor TVP Kielce
  23. Jacek Sabat – Wojewódzki Komendant OHP w Kielcach
  24. Marek Scelina – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach
  25. Krzysztof Słoń – Senator RP
  26. Jerzy Wątroba – Prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
  27. Jacek Wiatrowski – Prezes Stowarzyszenia „Biegacz Świętokrzyski”
  28. Dariusz Wójcik – Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych im. Gen. Władysława Sikorskiego w Kielcach
  29. Władysław Zaucha – Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach
  30. Beata Salata – Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich