
Operacja wspierana w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych
ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KOŃSKICH ZAKOŃCZONE
W koneckim Hufcu Pracy, beneficjenci z grupy A zakończyli kolejny moduł projektu EFS - „Pomysł na siebie-YEI”, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - grupowe zajęcia z języka angielskiego.
Zajęcia prowadziła lektorka języka angielskiego Elżbieta Kustra.
Przez 120 godzin lekcyjnych uczestnicy projektu doskonalili język angielski w mowie i piśmie. Podsumowaniem nabytych umiejętności był test ,który beneficjenci pisali po zakończonych zajęciach.
Język angielski jest powszechnym narzędziem komunikacji oraz kluczem do kariery zawodowej nie tylko za granicą ale również i w kraju.
Kolejnym modułem do realizacji w projekcie, po feriach zimowych, będą zajęcia wyrównawcze z: języka polskiego, matematyki, fizyki i historii oraz zajęcia indywidualne ze specjalistami do spraw uzależnień.
Koordynatorem projektu „Pomysł na siebie - YEI” jest - Monika Jedynak a opiekunem grupy - Elżbieta Szewczuk.
Fot. 1-4. Zajęcia językowe
Autor tekstu i zdjęć: Monika Jedynak i Elżbieta Szewczuk
|