
„POCZTA WALENTYNKOWA” W 13-7 HP
Z inicjatywy uczestniczek Weroniki i Karoliny od poniedziałku 9 lutego do czwartku 12 lutego w Hufcu Pracy w Pińczowie będzie działać „Poczta Walentynkowa”. Chętne osoby mogą przesłać tą drogą kartki walentynkowe, które na pewno dotrą do adresatów.
Skrzynkę pocztową własnoręcznie wykonały dziewczęta w ramach prac koła plastycznego i ustawiły ją na korytarzu w internacie. Każdy , kto ma ochotę może wrzucić do niej kartkę lub list zaadresowany do ukochanej osoby. Kartki mogą być samodzielnie wykonane lub po prostu kupione w sklepie. Skrzynka zostanie otwarta w przeddzień wyjazdu młodzieży na ferie zimowe, by 14 lutego było pewne, jakimi uczuciami młodzież darzy się nawzajem.
Przesyłanie sobie życzeń jest miłym gestem, dobrze ,że również w tej formie młodzież chce wyrażać swe uczucia . Przy tej okazji może czasem ujawnić się talent poetycki lub artystyczny, ale wszystko zależy od inwencji twórcy tych walentynkowych kartek.
Fot. 1. Weronika i Karolina podczas wykonania walentynkowej skrzynki
Fot. 2. „Poczta Walentynkowa” w 13-7 HP
Autor tekstu i zdjęć: Ewa Doroz
|