Otrzęsiny nowych wychowanków internatu w Pińczowie
17 listopada 2009r. zgodnie z coroczną tradycją w internacie OHP
w Pińczowie odbyły się otrzęsiny uczestników, którzy od nowego roku szkolnego zamieszkali w internacie. Na uroczystość został zaproszony Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Krzysztof Koniusz oraz wychowawcy internatu. Impreza jest przygotowywana przez samorząd internatu.
Do grona "pełnoprawnych" członków społeczności internackiej zostało przyjętych 21 nowych mieszkańców. Zanim jednak złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali dyplomy, uczestniczyli w wielu ciekawych konkurencjach. Prezentacja młodzieży jak i konkursy wywołały szczery śmiech zarówno widowni jak i uczestników.
Celem głównym tego przedsięwzięcia jest zapoznanie nowo przybyłych uczestników hufca z tradycją pasowania na mieszkańca placówki. Fantastyczny scenariusz, miła atmosfera wprowadziły mieszkańców internatu w niezapomniany nastrój wieczoru, który uwieńczyła wspólna integracyjna dyskoteka.
Fot. 1. Konkurencja - picie mleka.
Fot. 2. Jakub i Przemek w doskonałym nastroju.
Fot. 3. Przysięga.
Fot. 4. Gratulacje po uroczystościach.
Fot. 5. Pamiątkowe zdjęcie grupowe na koniec otrzęsin.
Autor tekstu: Łaganowska Martyna
Autor zdjęć: Jerzy Łaganowski
|