UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO W STARACHOWICACH

19 czerwca kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach pani Agnieszka Kuś, kierownik internatu pani Lucyna Prokop,  wychowawcy: pani Urszula Majewska, pani Ela Kordecka, pani Ewelina Lachowicz, pani Danuta Śpiewak  i  pan Maciej Górski, wzięli udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego  w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach.

Dyrektor placówki pan Mariusz Majewski pożegnał wszystkich uczniów, których nauka w szkole zawodowej dobiegła końca. Podsumowując kilkuletni pobyt w murach szkoły, życzył wszystkim sukcesów w  dorosłym życiu zawodowym i osobistym oraz zachęcał do  nauki w liceach. Pozostałym kontynuującym naukę życzył udanych, słonecznych wakacji.

Podczas  spotkania  zostali nagrodzeni  uczestnicy OSiW OHP, którzy uzyskali wyróżniające oceny za praktyczną naukę zawodu oraz wykazujący się dużym zaangażowaniem w pracę na rzecz Ośrodka i środowiska lokalnego. Nagrody specjalne otrzymały nasze abiturientki: Klaudia Matejska i Wiktoria Bracik za wyniki w nauce, zaangażowanie w działalność na rzecz Ośrodka OHP, wspaniałe osiągnięcia w konkursach zawodowych i artystycznych w grupie „Kameleon”.  Kierownik pani Agnieszka Kuś pogratulowała wyróżnionej młodzieży, życząc bezpiecznych i udanych wakacji. Uroczystość zakończona została występem artystycznym, który wprowadził obecnych w wakacyjny nastrój.

Kierownik Ośrodka pani Agnieszka Kuś i kierownik internatu pani Lucyna Prokop uczestniczyły w zakończeniu roku w Gimnazjum Niepublicznym w Starachowicach, gratulując młodzieży promocji i ukończenia szkoły oraz zachęcając do kontynuacji nauki zawodu w OSiW OHP  w Starachowicach.

 

 

Autor tekstu i zdjęć: Maciej Górski