REKRUTACJA DO OSiW W STARACHOWICACH

W dniu 15 maja kierownik internatu pani Lucyna Prokop,  wychowawca pan Maciej Górski z dwiema uczestniczkami – Wiktorią i Klaudią z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach kontynuowali rekrutację do placówki.

Ofertę szkoleniową ośrodka przedstawiono w szkołach podstawowych i gimnazjalnych w Siennie, Rzeczniowie i Iłży. Przedstawiciele Ośrodka spotkali się z pedagogami i dyrektorami w/w placówek oraz młodzieżą klas III gimnazjum i klas VIII szkół podstawowych, prezentując ofertę kształceniowo – wychowawczą OHP ze Starachowic. Wychowawcy zwrócili uwagę na szeroką ofertę kształcenia praktycznego OSiW OHP  w Starachowicach, na bezpłatny internat i wyżywienie, wynagrodzenie za pracę oraz możliwość udziału w licznych przedsięwzięciach edukacyjno – kulturalnych organizowanych przez Ośrodek.  Przedstawiono możliwość odbywania staży zagranicznych oraz udziału w licznych kursach uzupełniających i poszerzających kwalifikacje zawodowe.

Na zakończenie spotkań z pedagogami i z młodzieżą rozdawane zostały materiały promocyjne w postaci ulotek i plakatów OSiW OHP w Starachowicach.

 

Fot. Przed szkołą w Siennie

 

Autor tekstu: Maciej Górski

Autor zdjęcia: Lucyna Prokop