PROMOCJA JEDNOSTEK ŚWK OHP PODCZAS ŚWIĘTA KIELC

W miniony weekend miasto Kielce przeżywało swoje święto. Wiele firm i instytucji promowało swoją działalność. W sobotę 22 czerwca w Parku Miejskim stoisko promocyjne miała również Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach.
Swoje jednostki promowali: Dyrektor CEiPM – pan Dawid Tobiasz, doradca zawodowy z MCK w Kielcach- pani Anna Kuchta, doradca zawodowy z MCK w Mniowie – pani Agnieszka Serek, wychowawca 13-3 Hufca Pracy w Kielcach –pani Anna Tkacz oraz specjalista ds. rozwoju zawodowego z OSZ w Chęcinach – pan Szymon Szarek.

Pracownicy ŚWK OHP w Kielcach udzielali informacji o szkoleniach zawodowych organizowanych przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego, usługach z zakresu poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy oraz działalności poszczególnych jednostek. Jednak priorytetem była szeroko zakrojona akcja rekrutacyjna do jednostek opiekuńczo-wychowawczych ŚWK OHP m.in. 13-3 Hufca Pracy w Kielcach.

W wydarzeniach weekendowych brały udział całe rodziny. Nasze stoisko odwiedzali nie tylko ludzie młodzi, ale również dziadkowie, którzy chętnie zabierali ulotki i broszury informacyjne dla swoich wnuczków.

 

Autor tekstu: Agnieszka Serek

Autor zdjęć: pracownicy jednostek ŚWK OHP