PRACA NA FERIE Z MŁODZIEŻOWYM BIUREM PRACY W KIELCACH

Zbliżające się w województwie świętokrzyskim ferie to czas wypoczynku po pracowitym półroczu, ale dla wielu młodych ludzi to okazja do podjęcia krótkoterminowego zatrudnienia.

 Młodzieżowe Biuro Pracy w Kielcach codziennie odwiedza młodzież zainteresowana pracą, nawet na kilka dni. Najczęściej poszukują ofert w telemarketingu, gastronomii i przy roznoszeniu ulotek. Pracodawcy najchętniej zatrudniają osoby pełnoletnie, dodatkowym atutem jest również posiadanie książeczki sanepidu i zdobyte doświadczenie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, 10 stycznia 2019 r. w  Młodzieżowym Biurze Pracy w Kielcach zorganizowana została giełda pracy.

W spotkaniu z młodzieżą uczestniczyła Firma RGIS poszukująca pracowników inwentaryzacji, z którą współpracujemy od kilku lat. Oferta ta skierowana jest zarówno do osób uczących się którzy szukają dorywczego zatrudnienia, ale też do chcących podjąć współpracę na dłuższy okres czasu.

Uczestników giełdy zachęcano do skorzystania z innych  propozycji zatrudnienia dostępnych w Młodzieżowym Biurze Pracy, z porad doradców zawodowych czy udziału w bezpłatnych kursach i szkoleniach organizowanych przez Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP.

Młodzieżowe Biuro Pracy w Kielcach serdecznie zaprasza wszystkich poszukujących pracy do naszego biura przy ul. Kościuszki 11 oraz przeglądania ofert na naszej stronie internetowej www.mbp.ohp.pl.

Fot. Uczestnicy giełdy pracy

Autor tekstu i zdjęć: Alina Kwiatkowska