GIEŁDA PRACY W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ostrowcu Świętokrzyskim po raz kolejny zorganizowało Giełdę Pracy mającą na celu ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z przyszłym pracodawcą.GRUPA CSW DELTA dla której zorganizowano Giełdę Pracy to firma poszukująca nowych pracowników do pomocy biurowej oraz kilku osób do pracy krótkoterminowej związanej z pracami fizycznymi.

Przedstawiciel firmy pani Iwona Grudzień indywidualnie rozmawiała z każdym z uczestników spotkania. Podczas rozmów padały pytania o doświadczenie zawodowe, umiejętności komunikacyjne oraz dyspozycyjność.Uczestnicy spotkania zapoznali się z warunkami zatrudnienia oraz wymaganiami pracodawcy.

Podczas Giełdy Pracy pracownicy MCK OHP promowali działania  OHP. Na zakończenie, pośrednik pracy – pani Magdalena Stefankiewicz zachęcała uczestników Giełdy do korzystania z oferty MCK OHP oraz działań innych jednostek ŚWK OHP w Kielcach. Każdy z zainteresowanych otrzymał stosowne informacje dotyczące działalności Młodzieżowego Centrum Kariery OHP oraz ulotki informacyjne zawierające dane kontaktowe do jednostki.

 

Fot. Uczestnicy spotkania podczas rozmowy z pracodawcą

 

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Stefankiewicz