GIEŁDA PRACY W MŁODZIEŻOWYM BIURZE PRACY

Praca dorywcza i tymczasowa cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno  wśród młodzieży jak i osób dorosłych. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom, Młodzieżowe Biuro Pracy w Kielcach dnia 8 października br. zorganizowało kolejną giełdę pracy z udziałem firmy RGIS, która poszukuje osób do przeprowadzenia inwentaryzacji na ternie miasta Kielc, jak i poza nim.

Giełdę przeprowadziła przedstawiciel pracodawcy pani Bożena Jarmulak-Wójcik. Omówiła warunki zatrudnienia i poinformowała o wymaganiach pracodawcy względem potencjalnych kandydatów na pracowników.

Uczestnicy wzięli udział w szkoleniu przygotowawczym do pracy. Polegało ono na teoretycznym i praktycznym zastosowaniu skanera, który jest niezbędnym narzędziem na stanowisku inwentaryzator.

Na spotkaniu pośrednik pracy przedstawił działalność Młodzieżowego Biura Pracy w Kielcach i zachęcił do skorzystania z innych propozycji zatrudnienia. Uczestnicy spotkania wypełnili ankiety poszukującego pracy, dzięki czemu będą mieli możliwość skorzystania z innych ofert  dostępnych w biurze, jak i na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl.

  Autor tekstu i zdjęć: Łukasz Grzywna