AKCJA „LATO Z OHP”

Trwa Akcja „LATO z OHP”  – 
oferty pracy w województwie świętokrzyskim dla młodzieży w wieku 15-25 lat!

 

Jednostki Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Kielcach zajmujące się pośrednictwem pracy pozyskują oferty pracy dla osób uczących się, studiujących, poszukujących pracy krótkoterminowej lub na dłuższy okres czasu.

 

Wszystkie oferty można przeglądać, na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl, gdzie na bieżąco są one aktualizowane.

Są to oferty pracy w zawodach: pracownik pomocniczy w piekarni (tu można podjąć pracę na całe wakacje lub na kilka tygodni), pracownik inwentaryzacji, zbiory owoców, telefoniczny doradca klienta, pracownik hali (wykładanie towaru w marketach), pracownik gastronomii (np. Mc Donald’s, obsługa stoisk gastronomicznych), kompletowanie książek w magazynie, pracownik marketu spożywczego, kasjer handlowy, pracownik produkcji, operator wózka, operator ładowarki, kosmetyczka – stylistka paznokci, sortowacz owoców i warzyw Kierowca C+E, magazynier, sprzedawca lodów gałkowych, konsultantka /dystrybutorka kosmetyczna, opiekunka osób starszych, kelnerka, pracownik marketu budowlanego.

Oferty pracy skierowane są do młodzieży powyżej 15 roku życia, która za zgodą rodziców może podjąć pracę. We wszystkich ofertach związanych z branżą spożywczą, np. w gastronomii, w marketach, w piekarni, wymagana jest książeczka sanepidu.

Osoby chętne do podjęcia pracy mogą zarejestrować się w danej jednostce OHP zajmującej się pośrednictwem pracy, wypełniając ankietę poszukującego pracy.

 

W czasie „Akcji Lato z OHP 2019” jednostki rynku pracy będą organizować przedsięwzięcia promocyjne i uczestniczyć w wielu akcjach promocyjnych na terenie całego województwa świętokrzyskiego. W najbliższym czasie można nas będzie spotkać podczas: 
– Giełdy Pracy w dn. 01.07.2019, ul. Młynarska 56, we Włoszczowie
– Giełdy Pracy w dn. 02.07.2019r., ul. Kościuszki 11,w Kielcach,
– Święta Chleba w Sadowie w dn. 21.07.2019r.
– Dymarki w Nowej Słupi – sierpień 2019
– Święto Chleba w Tokarni – wrzesień 2019
– Europejskie Święto Jabłka w Obrazowie – wrzesień 2019….

 

Dla młodzieży w wieku 18-25 lat w lipcu zostaną zorganizowane bezpłatne szkolenia:
– Recepcjonista z językiem angielskim
– Kurs stylizacji rzęs
– Sprzedawca z kasą fiskalną
– obsługa koparko – ładowarki

 

Serdecznie zapraszamy do naszych jednostek OHP w województwie świętokrzyskim!